Hakkımda

1957 doğumluyum, evliyim. Eğitimimi İşletme dalında yaptım,‘Stratejik Planlama’ alanında yaptığım çalışmalar ile İstanbul Üniversitesi, İşletme Fakültesinde Doktora derecesi aldım.

Çeşitli bankaların planlama bölümlerinde, 2000 yılına kadar yöneticilik yaptım. Daha sonra iş hayatıma, işletmelerde kendi alanımda danışmanlık yaparak devam ettim.

Düşünce, bilgi ve tecrübelerimle hazırladığım makalelerim, 1986 yılından beri birçok finans ve bankacılık, aktüel yönetim dergilerinde yayınlandı.

 

2007 yılından itibaren senelerdir yazdığım makalelerin yerine, karımın teşvikiyle hikâyeler yazmaya başladım. Bu beni başka bir hayal âlemine götürdü ve yorulan ruhumu dinlendirdi.

Fırsat buldukça yazdıklarımı, hikâyeler.net isimli bir sitede Ağustos 2007 tarihinden itibaren okuyucularla paylaşmaya başladım. Adı geçen sitede yazarlar arasında yapılan hikâye yarışmasında, 2008 yılının Ocak ve Mayıs aylarında hikâyelerimden ikisi birinci seçildi. Bu hikâyelerimden biri olan ‘Tarçın’ın hikâyesi’ ilgi çekerek, 8 Mart 2008 tarihinde Hürriyet gazetesinde bir röportaja da konu oldu.

Yaşanan bu güzel gelişmeler doğal olarak motivasyonumu arttırdı. Artık her fırsatta hiç bıkmadan yazmaya devam ediyorum.