Dünyaya Açılmak-I

İstanbul Feneryolu’nda ki mahallemizde yaşanan küçük hayat zaman ilerledikçe çemberlerini genişletmeye başladı. Sizlere sunacağım hikâye, koru dünyası hikâyemin bir bakıma devamı ama bizlerin dış dünyaya açılmamızı anlatıyor. Sizlerin sıkılmamanız için onu küçük hikayelere dönüştürdüm. Altta eklediğim bağlantılar onlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kot Aşkına

Halk Oyunlarına Giriş 101

 

 

2 comments

  1. Feneryolunda dogup..buyume……o guzelliklrri yaşama şansı olanlardanim…..1950 doğumluyum. ..Korunun. …Feneryolunun cocukluğumdaki izleri. ….hafif puslu…flu….ama çok guzel …….evlendikten sonra 1977 lerde Kartal a göçtuk……hala alışamadım …buraya…… Ali Bey…..Ali Serdaroğlu olmali…..Muco Mücahit Ersoylu…..Nihat……Remzi amcamin oğlu Nihat Aktaş. …Genç yaşta trafik kazasında kaybettik…. sanırım yanilmiyorum…..Melahat Sefizade nin yerinde…eski bir Köşk olan Kızıltoprak 49. Ilkokulunda okumustuk……tum Aktaş ailesinin çocukları. …. sevgilerimle. …..cocukuguma….gencligime dondurdununuz…….sagolunu…anılarım tazelendi………..

    Liked by 1 kişi

    • Yorumunuz için teşekkür ederim, ben sizi hatırlamaya çalışmıştım ama olmamıştı. Biraz önce Filibo’nun facebook da koyduğu aile resmine yaptığınız yorumu görünce çok uzun süre önce yaptığınız yorumu hatırladım ve açıp tekrar okudum. Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın, ilginize teşekkür ederim.

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s